-36%

Ment

103.000,00 ден

Промотивна понуда
14Денови08:55:42

Опис на производот

SHUMAN 2023

MENT

MENT

Изработен е од

  • Полнењето е со Полиуретанска Софт Пена, која создава ново чувство на допир
  • Водоотпорен мебел штоф материјал со висока густина изгработен од многу фини предива со хидрофобна површинска обработка.
  • Pet Friendly ткаенини со погодност за многу лесно чистење на коса, крзно, волна и перја и висока издржливост за цел ден и за секојдневна употреба.
  • Конструкцијата е изработена од масивно дрво

MENT

ВКЛУЧУВА

  • Достапни стандардни димензии

MENT

КАРАКТЕРИСТИКИ

  • ЧИСТИ ЛИНИИ
  • БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН И ТРАДИЦИОНАЛНОСТ
  • МОДЕРНИЗАМ И МИНИМАЛИЗАМ

НАРАЧАЈ ГО MENT НА

или побарај не за дополнителни информации

Побарај не на

24/7 достапност

Пиши ни на WhatsApp

зошто вашата нарачка е безбедна?

Безбедност при нарачка

Заштита на податоци

Вашите лични податоци ги користиме само заради техничко администрирање.

И тоа за плаќање, испорака, обезбедување на фактури и и/или потврда за нарачка.

Рекламација

Доколку при прием производот не е она што сте го нарачале според спецификацијата, производот го повлекуваме

Осигурете се во нашиот квалитет со можноста за враќање на производот.

Сигурност

Спецификација на производот

При нарачка добивате спецификација за производот кој сте го нарачале.

Достава

Бесплатна достава

Сите производи ги доставуваме со сопствен превоз што гарантира безбедно пристигање на прозводот до Вашиот дом без транспортни оштетувања.

SHUMAN

PREMIUM LUX  ELEGANT

Следејќи ги светските трендови за ентериерно уредување веќе 13 години создаваме вонвременски мебел со

PREMUM КВАЛИТЕТ

Како да нарачам?


Изберете да ја направите вашата нарачка преку нашиот веб www.shuman.mk или преку телефонски повик на некои од нашите броеви.

Нашите оператори ќе Ве побараат како би ја потврдиле нарачката

Без разлика дали вашата нарачка ја имате направено преку нашата е-продавница на shuman.mk или со телефонски повик. Вие добивате Про-Фактура со спецификации за производот што сте го нарачале и што се треба да добиете.

Во готово поточно
50% при добивање на вашата про-фактура со што би ја сметале нарачката за валидна и останатите 50% при достава

На 48 рати

Бесплатна достава

Производот го добивате во рок од 15 дена од денот на нарачка

Имаш дополнителни прашања?

Повикај не на

Детално објаснување

Пиши ни на

" tracking="option-product-tab-block"]